You are here: Home » Takie tam :) » Od początku, czyli jak to się w ogóle zaczęło

Od początku, czyli jak to się w ogóle zaczęło

To jest mój absolutnie pierwszy wpis na tym blogu, więc jeśli tu zaczynasz, to witam Cię serdecznie i mam nadzieję, że wyruszysz razem ze mną w tę niezwykłą podróż, w której przybliżę Ci nieco temat badań rynku. Zanim jednak kupimy bilety i wsiądziemy razem do tego pociągu, chcę tu napisać kilka słów o tym, jak to się stało, że możesz tu być i czytać ten oto pierwszy wpis😊

Początek

Myśl, by coś tworzyć w Internecie towarzyszyła mi od dawna, ale tak, jak ona mi towarzyszyła, tak pojawiała się również pustka, bo nie wiedziałam, co mogłabym publikować. Około roku temu na grupie Oli Budzyńskiej „Biznes online i blogowanie od kuchni by PSC” odkryłam, że niektóre z dziewczyn zadają pytania o to, jak zrobić badania rynku, skąd wziąć informacje na dany temat. Jeśli tylko mogłam – służyłam swoją radą. Potem przyszła kolej na audiobooki Oli, w których dużo mówiła o tym, jak rozpoznaje potrzeby, jak testuje swoje pomysły. To wtedy, w trakcie treningu, ze słuchawkami na uszach, w których brzmiała Ola, przyszła mi do głowy myśl, żeby stworzyć w sieci miejsce, gdzie będę mogła podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim – pokazać, jak można zdobywać wiedzę o rynku i klientach na każdym etapie rozwoju biznesu – nawet wtedy, gdy na koncie masz 0, a w głowie tylko mglisty plan tego, co chcesz robić.

I tak oto zrodziła się myśl, która… była ze mną przez rok, bo wszystko inne wydawało mi się być ważniejsze. Aż w końcu nadszedł ten dzień – dziś – kiedy przychodzę do Ciebie, żeby powiedzieć „Cześć, dzięki, że jesteś – czy chcesz się dowiedzieć czegoś o badaniach rynku?”

Z podziękowaniami dla Oli oraz wszystkich Was, którzy tu zajrzeliście – Małgosia

P.S. Skoro już tu jesteś, to jeszcze się pochwalę. Przygotowałam pierwszego eBooka. Dla Ciebie. Do pobrania zupełnie za darmo.

Image by StockSnap from Pixabay

Ważne? Ciekawe? Podziel się z innymi!